Головна / Будівництво / Заливка бетону

Заливка бетону

Наша компанія надає професійні послуги з заливки бетону в Волинській, Рівненьскій, Львівській та Тернопільскій областях, які є важливою складовою будівництва будь-яких споруд. Ми забезпечуємо якісний та точний процес заливки бетону для досягнення міцності, довговічності та стабільності будівлі.

Наша команда експертів має багаторічний досвід у роботі з бетоном та його заливкою. Ми використовуємо сучасні технології та обладнання для забезпечення рівномірного розподілу та ущільнення бетонної суміші. Це дозволяє досягнути оптимальної міцності та структури матеріалу.

Ми гарантуємо дотримання встановлених термінів та стандартів якості при виконанні заливки бетону. Наші фахівці здатні працювати з різними типами бетону, враховуючи вимоги конкретного будівельного завдання.

Ви можете розраховувати на нас для професійної та відповідальної заливки бетону, яка забезпечить надійність та стабільність вашої будівлі. Незалежно від розміру та складності проекту, ми готові забезпечити вас якісним результатом та задоволенням від нашої роботи

Як виконується заливка бетонної основи?

ПІДГОТОВЧІ РОБОТИ

При влаштуванні бетонної основи на грунт необхідно його спочатку утрамбувати, після чого виконати підсипку з піску та щебеню, гідроізоляцію, при необхідності укласти шар утеплювача та чорновий бетонний шар.

УКЛАДАННЯ БЕТОНУ

Укладання бетону починається з укладання армованої сітки або її влаштування у вигляді каркаса з армованих лозин. Далі встановлюють маяки, які задають товщину бетону. Безпосередньо заливка бетону відбувається за допомогою спеціальної техніки з подальшим розрівнюванням та ущільненням бетону

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ ПОКЛАДЕНОГО БЕТОНУ

Обробка свіжоукладеної поверхні бетону відбувається в залежності від подальшого призначення бетонної стяжки: якщо це бетон з топінгом - то це максимальне вирівнювання поверхні за допомогою спеціального обладнання. Якщо поверхня в майбутньому покриватиметься полімерними матеріалами, така поверхня вирівнюється і загладжується

НАРІЗКА ТА ГЕРМЕТИЗАЦІЯ

Влаштування деформаційних швів: шви нарізаються обов'язково для ослаблення внутрішнього натягу в шарі бетону та попередження його розтріскування в процесі висихання та подальшої експлуатації.

Щоб замовити послугу,
залиште свої контакти

Щоб замовити послугу, залиште свої контакти

Проконсультуємо за 1 хвилину
та надамо ціни

Дякуємо за заявку!

Наш менеджер звя'жеться з вами найближчим часом

Call Now Button