Головна / Про нас / Статті, фото, відео

CASE CX50 - мініекскаватор

Недавно ми обновились - придбали новий мініекскаватор. CASE CX50 ZTS - універсальний мініекскаватор який справляється зі всіма видами земельних робіт: риття котлованів, септиків і траншей планування території; демонтажні роботи; корчування пнів та дерев.

Найпотужніший екскаватор у ВОЛИНЬБУДТЕХ

KOMATSU PC240LC-10 - це екскаватор масою в 25 тон і потужністю двигуна 140 кВт, оснащений гусеницями широною 0,9 м та ковшем 1.5м3. Екскаватор готовий до великих завдань, забезпечуючи швидке та точне виконання робіт. Більше інформації ви знайдете натиснувши на кнопку,

мінінавантажувачі bobcat

Ми надаємо послуги колісного та гусеничного мінінавантажувачів.


Колісний bobcat може працювати на гравійній дорозі та щебні, проте гусеничний значно впевненіше працює на м’яких, нестійких ґрунтах та піщаних поверхнях.

Чим відрізняється довгострілий екскаватор від звичайного?

У звичайного екскаватора довжина стріли 7-8 метрів, а у довгострілого від 14 м. Відповідно в такої техніки більший радіус та глибина копання. Проте встановлений ківш з меншим об’ємом щоб не перевантажувати стрілу.

10 цікавих фактів про спецтехніку

В інтернеті Ви зможете знайти багато інформації про саму різну спецтехніку. В цій статті зібрані найцікавіші факти про вантажну і підйомну техніку.

Різновиди екскаваторів

Дорожньо-будівельна техніка, що використовується для будівництва доріг, мостів, споруджень, використовує для риття котлованів і траншей саме різні екскаватори.

Call Now Button