Головна / Довгострілий екскаватор

Оренда Довгострілого екскаватора

doosan_dx300lc_5_slr_ftw215022_17a1_ko7be-scaled

Komatsu PC240NCL-8 longreech

Виліт стріли - ​16 м

Ширина гусениці - 1 м

Обʼєм ковша - 1 м³

Маса - 25 т

Потужність двигуна - 125 кВт

Це екскаватор з продовженою стрілою, призначений для робіт важкого копання на значних відстанях. Він має потужний двигун і високу продуктивність, що дозволяє ефективно виконувати завдання будівництва та земельних робіт, а наявність широких гусениць дозволяє виконувати роботу в болотистій місцевості

Під час здійснення певних будівельних або інших видів робіт іноді, використовувати стандартну спецтехніку недоцільно. Щоб підібратися в важкодоступне місце на водному об’єкті або будь-якій іншій території, часто використовують спеціальну техніку з подовженою стрілою – довгорукий екскаватор. Вартість даної машини далеко не з дешевих, тому послуги оренди довгострілого екскаватора від компанії Волиньбудтех є ідеальним варіантом.Головна особливість, подовжена стріла, довжина якої 16 метрів, за рахунок чого екскаватор копає значно глибше, а також з більшим радіусом копання.


Використовувати довгорукий екскаватор можна для наступних робіт:
•риття траншей та котлованів;
•створення насипів;
•планування ґрунту;
•розробка кар’єру;
•укладання мереж підземних комунікацій;
•вирівнювання відкосів прибередної ділянки
•копка та обслуговування річок, озер, каналів та багато іншого.

Оренда довгострілого екскаватора – це вигідний та зручний вибір для будівельних проектів, що передбачають тривалий термін виконання робіт. Довгострокова оренда надає замовникам можливість використовувати потужне обладнання без необхідності придбання.Завдяки довгостроковій оренді екскаватора, замовники отримують можливість ефективно керувати бюджетом та зменшувати загальні витрати на проект. Це також дозволяє швидко адаптуватися до змін в обсязі робіт і забезпечує гнучкість в управлінні проектом. Зателефонуйте нам, щоб орендувати екскаватор з довгою стрілою. Ми надаємо свої послуги в Волинській, Львівській, Тернопільській та Рівненській областях.

Щоб орендувати цю техніку,
залиште свої контакти

Щоб орендувати цю техніку, залиште свої контакти

Проконсультуємо за 1 хвилину
та надамо ціни

Дякуємо за заявку!

Наш менеджер звя'жеться з вами найближчим часом

Call Now Button