Головна / Продаж / Сендвіч-панелі

Сендвіч-панелі

Ми – офіційний представник виробника сендвіч-панелей USP (Ukrainian sandwich panels), ми надаємо нашим клієнтам не лише високоякісний будівельний матеріал, але й повний спектр послуг для забезпечення успішної реалізації їх будівельних проектів.

Наша команда фахівців пропонує професійну оцінку та розрахунки, що допомагають нашим клієнтам визначити найбільш ефективне та оптимальне використання сендвіч-панелей для їх проектів. Ми враховуємо всі особливості, вимоги та бюджет, забезпечуючи індивідуальний підхід.

Однією з наших послуг є монтаж сендвіч-панелей, де наші кваліфіковані спеціалісти забезпечать професійне встановлення згідно з усіма нормами та стандартами. Ми гарантуємо надійність та якість кожного монтажу, забезпечуючи стабільність та довговічність вашої будівлі.

Вибір нашої компанії - це не лише вибір надійного партнера
для постачання сендвіч-панелей, а й можливість отримати комплексний підхід до будівництва вашого об'єкту. Ми готові забезпечити вас високоякісними матеріалами, професійними послугами та відповідальним підходом на кожному етапі проекту.

Сендвіч-панель
з пінополістиролом

Пінополістирол (PS) – легкий, економічний утеплювач, який виробляють з полістиролу шляхом спінювання, завдяки чому утворюються гранули. Подальший нагрів призводить до збільшення гранул в розмірах і їхнє спікання. В результаті готовий матеріал є масою зʼєднаних між собою гранул однакового розміру і форми. У мік-ропорах гранул міститься запечене повітря,
яке і виконує теплоізолювальні функції.

Легкість і низька теплопровідність пінополістиролу обумовлені тим, що матеріал на 97% складається
з повітря.

Сендвіч-панель
з мінеральною ватою

У будівлях з підвищеними вимогами до пожежної безпеки використовуються сендвіч-панелі з наповнювачем із мінеральної вати (MW), яка складається з тонких, діаметром 5-7 мк базальтових волокон, орієнтованих переважно горизонтально і скріплених
в процесі полімеризації між собою сполучною речовиною.

Під час вироб-ництва сендвіч-панелей мінеральна вата нарізується на ламелі. Іх укладають між поверхнями панелей таким чином,
щоб волокна розташовувалися перпендикулярно металевим обкладкам. Це підвищує жорсткість і міцність ребер
сендвіч-панелей, а одночасно – довговічність усієї конструкції.

Сендвіч-панель
Пінополіуретан і пінополіізоціанурат

Пінополіуретан (PUR) – синтетичний пористий матеріал на основі поліуретану, що на 85-90% складається з інертної газової фази.
За теплоізоляційними характеристиками покриття з пінополіуретану переважають усі відомі матеріали.

Пінополіізоціанурат (PIR) – це новітній матеріал.
Будучи модифікацією пінополі-уретану, панелі
з пінополізоціанурату мають підвищену вогнестійкість (клас горючос-ті 1). Матеріал наповнювача отримують в результаті хімічної реакції ізоціанурату і поліолу, взятих у співвідношенні 2:1. Процес полімеризації проходить за високої тем-ператури, в результаті чого утворюються стійкі і міцні звʼязки з утворенням вуглецевої матриці, що служить захистом внутрішніх шарів і перешкоджає горінню подальших шарів полімеру.

Щоб замовити сендвіч панелі,
залиште свої контакти

Щоб замовити сендвіч панелі, залиште свої контакти

Проконсультуємо за 1 хвилину
та надамо ціни

Дякуємо за заявку!

Наш менеджер звя'жеться з вами найближчим часом

Call Now Button