Головна / Фронтальний навантажувач

Оренда Фронтального Навантажувача в Волинській області

Liebherr L541

Місткість ковша 2,8 м3

Ширина ковша 3 м

Маса 14 т

Максимальна висота завантаження до 5 м

Потужність двигуна 118 кВт

Liebherr L541 - це колісний навантажувач від компанії Liebherr. Потужний трактор ефективно піднімає і переміщує вантажі на будівельних майданчиках, складах та інших місцях. Liebherr L541 є універсальним рішенням для різних видів робіт.

Фронтальний навантажувач Liebherr L541 є універсальною спецтехнікою, призначеною для застосування в будівництві, навантаження та розвантаження матеріалів. За конструкцією фронтальний навантажувач - важкий транспорт, обладнаний широким, містким ковшем.Транспорт такого типу часто зустрічається на будмайданчиках і в складських приміщеннях в Україні. Фронтальна спецтехніка за принципом функціонування відрізняється від грейдера і бульдозера - вона здійснює транспортування з одного місця на інше, не вдаючись до штовхання.

Переваги:
• Ківш об'ємом 3 м³: Забезпечує значну вантажопідйомність, дозволяючи перевозити значні обсяги матеріалу за один цикл роботи.
• Висота завантаження до 5 метрів: Ідеально підходить для завантаження матеріалів на високі транспортні засоби та контейнери.

Потужність та Продуктивність: Забезпечує високу швидкість та ефективність завантаження та транспортування матеріалів.


Орендувати Фронтальний навантажувач Liebherr можете за номером: +380502227111

Які роботи виконує фронтальний навантажувач

Часто потрібно очистити велику територію від сміття або взимку від заметів снігом. Для такої роботи існують фронтальні навантажувачі.
Ця техніка, виконує навантаження і розвантаження вантажу. Очищення територій. Використовують його коли потрібно перевезти будівельні матеріали, цеглу та камінь, грунт, глину, дрібний гравій.
Виконує навантажування, складання і піднімання різноманітних вантажів.

Така спецтехніка проста в обслуговуванні і експлуатації. Панель управління навантажувачем зроблена з одного боку від водія. Водієві дуже зручно працювати, коли управління зосереджено компактно з одного боку.

Будівництво доріг теж не обходяться без фронтальних навантажувачів. За допомогою такого обладнання стало можливим висотне будівництво будинків.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!

Щоб орендувати цю техніку,
залиште свої контакти

Щоб орендувати цю техніку, залиште свої контакти

Проконсультуємо за 1 хвилину
та надамо ціни

Дякуємо за заявку!

Наш менеджер звя'жеться з вами найближчим часом

Call Now Button